
Органайзер-сумка автомобільна в багажник машини, саквояж, ящик для зберігання аксесуарів в авто 55х30х30 см (L)
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: CTO-003_black_L
Практичний органайзер для багажника допоможе підтримувати порядок в автомобілі та зручно зберігати необхідні речі. Він відмінно підходить для перевезення продуктів, інструментів, автоаксесуарів, пляшок з водою, дитячих іграшок та інших предметів. Завдяки продуманій конструкції всі речі будуть акуратно розкладені і не будуть переміщатися по багажнику під час поїздки.
Органайзер виконаний з міцної штучної шкіри (PU), яка відрізняється зносостійкістю і легко очищається. Матеріал має водовідштовхуючі властивості, тому вміст органайзера буде краще захищений від вологи та забруднень. Модель швидко складається і розкладається, тому її зручно зберігати, коли вона не використовується. Надійна липучка-замок дозволяє фіксувати органайзер у закритому положенні.
Особливості:
- Матеріал: штучна шкіра (PU)
- Розмір: 55 × 30 × 30 см (L)
- Водовідштовхуюча поверхня
- Зносостійкий матеріал, стійкий до пошкоджень
- Легко розбирається і збирається
- Замок на липучці
- Допомагає підтримувати порядок у багажнику автомобіля
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Логотип | Без логотипу |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 49.5 л |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 1 290 ₴





