
Шкатулка для зберігання наручних годинників на 6 відділень із прозорим віконцем, чорний органайзер-кейс для годинників
790 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB512-6-black
+380 (68) 569-07-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Елегантна шкатулка для зберігання годинників з 6 відділеннями виконана з дерева та доповнена зовнішнім оздобленням із чорної екошкіри з акуратною білою строчкою. Внутрішнє оздоблення виконане з м’якого оксамиту, який захищає аксесуари від подряпин і пошкоджень. Прозора кришка дозволяє бачити вміст, а металева фурнітура надає виробу стильний і солідний вигляд. Компактна та зручна, шкатулка стане чудовим рішенням для зберігання колекції годинників, а також подарунком для поціновувачів аксесуарів.
Характеристики:
Матеріал: дерево, екошкіра
Зовнішнє оздоблення: чорна екошкіра з білою строчкою
Внутрішнє оздоблення: оксамит
Кількість відділень: 6
Кришка: прозора
Призначення: зберігання годинників, прикрас, аксесуарів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 6 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴





